Kategorie
Aktualności

Light sheer Poznań

Jeśli jesteś zainteresowana zabiegiem light sheer to serdecznie polecamy gabinet COSMOMEDICA w Poznaniu.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra dzięki nowoczesnym technikom i urządzeniom wykonuje bardzo skuteczne i przynoszące zdecydowane rezultaty zabiegi. Sprawdź ich skuteczność i TY.

Kategorie
Aktualności

Chroń skórę latem

W letnie dni nasza skóra potrzebuje odpowiedniej ochrony. To wszystko przez niekorzystne warunki w jakich musimy przebywać, klimatyzowane pomieszczenia, palące słońce i wysokie temperatury.

Aby odpowiednio chronić skórę latem powinniśmy posiadać wiedzę na temat rodzaju naszej skóry, jej stanu i planu naprawczego. Pomocnym miejscem może okazać się profesjonalny salon kosmetyczny gdzie pracują doświadczone kosmetyczki posiadające szeroką wiedzę w zakresie regeneracji i poprawy stanu skóry.

Kategorie
Aktualności

Piękne dłonie

Skóra dłoni codziennie jest narażona na ekstremalne warunki. To części naszego ciała która przez cały dzień wykonuje największą pracę. Ma kontakt z różnymi strukturami, chłodem, ciepłem, cieczami i materiałami.

Aby skóra dłoni mogła być stale napięta, zdrowa i mocna powinniśmy zadbać o nią latem oraz zimą. Zabiegi które wykonujemy w domu i dostępne powszechnie kosmetyki nie dają w pełni efektów jakie moglibyśmy uzyskać korzystają z usług i zabiegów na dłonie wykonywanych przez profesjonalistów w gabinetach kosmetycznych i salonach urody.

Kategorie
Aktualności

Oczyszczające zabiegi na twarz

Wybierając się do salonu kosmetycznego na zabieg oczyszczający skórę twarzy ważne aby wiedzieć na co możemy sobie pozwolić – to znaczy jaki rodzaj skóry mamy i jaki zabieg oraz kosmetyki będą dedykowane dla nas.

Ważne jest to aby dobrze rozpoznać typ skóry, ponieważ źle dobrany zabieg oraz kosmetyki mogą spowodować pewne działania niepożądane takie jak podrażnienie skóry, zaczerwienienie lub reakcje alergiczne. Popularne zabiegi oczyszczające to terapia śluzem ślimaka, mezoterapia bezigłowa, peeling kawitacyjny czy oczyszczanie manualne twarzy.

Kategorie
Aktualności

Profesjonalny gabinet kosmetyczny

Jeśli chcesz zredukować oznaki starzenia, wymodelować smukłą sylwetkę, poprawić kondycję skóry twarzy oraz całego ciała koniecznie wypróbuj nowoczesne zabiegi kosmetyczne w naszym gabinecie kosmetycznym.

Tylko profesjonalne gabinety kosmetyczne są w stanie zagwarantować bezpieczne wykonanie zabiegów używając nowoczesnych urządzeń i profesjonalnych kosmetyków. Doświadczony personel czuwa nad dokładnym przebiegiem zabiegów, aby zmaksymalizować ich efektywność i skuteczność.